Operator 3-zmianowy

Vriezenveen
16,02 tot 19,53 per uur
32 tot 38 uur per week

  • Vriezenveen
  • 16,02 tot 19,53 per uur
  • 32 tot 38 uur per week

Direct solliciteren of meer weten?

Neem contact op met Laura Weenink.

Chcesz maksymalnie wykorzystać swój wolny czas, pracując na pełen etat. Jako operator 3-zmianowy, co tydzień będziesz zmieniać rodzaj zmiany, zarabiając dodatkowe pieniądze, które możesz wydać w wolnym czasie.

Wat ga je doen?

Jako operator 3-zmianowy będziesz odpowiedzialny za monitorowanie procesu produkcji. Będziesz obsługiwać i ustawiać maszyny, zapewniając odpowiednią ilość surowców. Dodatkowo będziesz przeprowadzać kontrole jakości i utrzymywać swoje miejsce pracy w czystości i porządku. Potrafisz rozwiązywać drobne problemy i wiesz, kiedy wezwać wsparcie techniczne w razie potrzeby. Krótko mówiąc, ty i twoi koledzy będziecie dbać o to, aby proces produkcji przebiegał sprawnie i aby pieczono najsmaczniejszy chleb.

Praca w systemie 3-zmianowym wygląda następująco:

1 tydzień na zmianie dziennej od 08:00 do 16:00
1 tydzień na zmianie popołudniowej od 16:00 do 00:00
1 tydzień na zmianie nocnej od 00:00 do 08:00

Po 3 tygodniach harmonogram zaczyna się od nowa. Soboty są zaplanowane rotacyjnie (około 1-2 razy w miesiącu), a niedziele są zawsze wolne.

Wat vragen we van je?

  • Nie masz problemu z pracą na 3 zmiany;
  • Masz doświadczenie jako operator lub pracownik produkcji;
  • Zachowujesz spokój w sytuacjach awaryjnych i potrafisz rozwiązywać drobne problemy;
  • Mówisz po niderlandzku lub angielsku, co zapewnia skuteczną komunikację z kolegami;
  • Masz minimum 1,65 m wzrostu ze względu na wysokość stanowiska pracy.

Wat bieden wij?

  • Brutto stawka godzinowa od 16,02 do 19,53 euro w zależności od doświadczenia, dla osób powyżej 21 lat, bez dodatków zmianowych;
  • Brutto miesięczna pensja od 2481 do 3215 euro na bazie 38 godzin tygodniowo, bez dodatków zmianowych;
  • Dodatki zmianowe w wysokości 34% lub 37%, w zależności od godzin pracy;
  • Brutto stawka godzinowa przy 134%: od 20,19 do 26,17 euro;
  • Brutto stawka godzinowa przy 137%: od 20,64 do 26,76 euro;
  • Zwrot kosztów podróży w wysokości 0,19 euro za kilometr, maksymalnie 5,70 euro dziennie;
  • Możliwość stałego zatrudnienia w rodzinnej firmie o płaskiej strukturze, w miłej atmosferze pracy;
  • Każda niedziela wolna;
  • Stabilne środowisko pracy z możliwością rozwoju.

Dodatki zmianowe:

  • Od poniedziałku do soboty 00:00 – 04:00: 137%
  • Od ooniedziałku do piątku 04:00 – 06:00: 134%
  • Od poniedziałku do piątku 18:00 – 24:00: 134%
  • Sobota 04:00 – 18:00: 134%
  • Sobota 18:00 – 24:00: 200%
  • Dodatek za nadgodziny w wysokości 25% i 50%

Bedrijfsinformatie

Bakkerij Holland to nowoczesna piekarnia produkująca różnorodne wyroby piekarnicze, z lokalizacjami w Vriezenveen i Roosendaal. Pracuje się tam na nowoczesnych maszynach, a każdy dział ma swoją specjalizację. Wszyscy mają jeden wspólny cel: codziennie dostarczać klientom pyszny chleb. W Bakkerij Holland pracownicy są naprawdę doceniani, a firma dba o to, abyś z uśmiechem przychodził do pracy. Istnieje wiele możliwości dalszego rozwoju.

Zainteresowany tą funkcją lub masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 0546 – 49 28 89, przez WhatsApp pod numerem 06 – 25 35 36 74 lub napisz na bakkerijholland@attract.nl. Możesz również bezpośrednio aplikować przez naszą stronę internetową. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania lub zaprosimy Cię na spotkanie. Do zobaczenia!

In 4 stappen naar jouw baan

Zo gaan wij te werk

01

Deel jouw wensen

Kies jouw manier! Solliciteer op een vacature, schrijf je in, kom langs of maak een cv
02

Maak kennis

Ook dit mag op jouw manier: op onze vestiging, telefonisch of videobellen
03

Ga op gesprek

Het bedrijf is net zo enthousiast als wij; je mag op gesprek!
04

Nieuwe baan

Een klik tussen bedrijf en jou; geweldig! Je mag starten!