Werken bij Attract Veenendaal | Luna over haar baan als intercedent

Werken bij Attract betekent vrijheid, vertrouwen en samen successen vieren. Luna werkt als intercedent bij Attract Veenendaal en vertelt waarom ze hier elke dag met plezier binnenstapt.

Werken bij Attract Veenendaal: Luna vertelt hoe dat écht is

Werken bij Attract is voor mij elke dag weer leuk. Waarom? Omdat ik hier mezelf kan zijn én kan groeien. Er is veel vertrouwen, de lijnen zijn kort en de sfeer is open en gezellig. We werken hard, lachen veel en vieren successen samen. Je staat er nooit alleen voor. Juist die combinatie van vrijheid, teamwork en het helpen van mensen aan een nieuwe baan maakt werken bij Attract zo bijzonder.

Waarom werken bij Attract zo goed voelt

Bij Attract krijg je de ruimte om initiatief te nemen en je eigen manier van werken te ontdekken. Collega’s staan altijd voor elkaar klaar en je voelt je echt onderdeel van het team. Of je nu samen spart over een vacature of een succesvolle plaatsing viert: je doet het samen. Dat maakt werken bij Attract niet alleen leerzaam, maar ook gewoon heel leuk.

Mijn eerste kennismaking met Attract

Ik kwam Attract online tegen en solliciteerde in eerste instantie op een andere functie. Tijdens het intakegesprek kreeg ik meteen een goed gevoel. Het gesprek was open en ontspannen. Al snel kwam de rol van intercedent ter sprake. Ik wist nog niet precies wat die functie inhield, maar na de uitleg viel alles op zijn plek. Het voelde alsof er letterlijk een nieuwe deur voor mij openging.

Daarna volgde een tweede gesprek met Demi. Dat gesprek gaf de doorslag. We gingen dieper in op de functie, de werkwijze en de cultuur van Attract. Het klikte direct. Mijn enthousiasme groeide en alles ging snel: binnen drie dagen mocht ik al starten bij Attract Veenendaal.

Ik luister echt naar mensen, bouw een band op en probeer goed te begrijpen wat iemand zoekt.” Luna

Zo omschrijven mijn collega’s mij

Als je mijn collega’s vraagt hoe ze mij zouden omschrijven, zeggen ze waarschijnlijk dat ik ondernemend en gedreven ben. Ik neem graag initiatief en pak uitdagingen met enthousiasme aan. Tegelijk ben ik sociaal en houd ik van gezelligheid. Die combinatie past perfect bij mijn werk als intercedent bij Attract.

Wat ik meeneem uit mijn vorige werk

Voordat ik bij Attract begon, werkte ik bij een groot kledingbedrijf. Daar hield ik me bezig met administratie, klantcontact en e-commerce shoots. Die ervaring heeft mij veel commercieel inzicht gegeven. Ook leerde ik snel schakelen, meedenken en inspelen op verschillende wensen.

Die vaardigheden gebruik ik nu elke dag in mijn werk bij Attract. In gesprekken met kandidaten en bedrijven helpt het enorm om goed te luisteren en vooruit te denken.

Momenten die mij het meeste bijblijven

Waar ik veel energie uit haal, zijn mijn eerste plaatsing en mijn eerste werving- & selectietraject. Als alles klopt en je ziet dat iemand écht op de juiste plek terechtkomt, geeft dat een geweldig gevoel. Ook de jaarlijkse borrels met het hele Attract-team zijn momenten die mij bijblijven. Even los van het werk, maar met dezelfde fijne mensen.

Een plaatsing waar ik trots op ben

Een van de meest bijzondere plaatsingen die ik heb gedaan, was bij een bedrijf dat weinig vertrouwen had in bemiddeling. Ze waren al lange tijd zelf op zoek naar personeel. In de week dat wij de vacature online zetten, sprak ik een kandidaat die perfect paste. Qua ervaring én persoonlijkheid.

De kandidaat ging diezelfde week nog op gesprek en werd direct aangenomen. Dat succes zorgde voor vertrouwen in onze werkwijze. Inmiddels werken we nog steeds prettig samen. Dát zijn de momenten waar je het voor doet.

Waar ik energie van krijg in mijn werk

Ik krijg vooral energie van het binnenhalen van nieuwe bedrijven en het succesvol plaatsen van kandidaten. Ik luister echt naar mensen, bouw een band op en probeer goed te begrijpen wat iemand zoekt. Juist daardoor lukt het vaak om kandidaten en bedrijven snel verder te helpen naar een nieuwe baan of nieuwe collega.

Het mooiste moment? Wanneer alles klopt. Daarnaast haal ik ook veel energie uit mijn team en de fijne sfeer bij Attract Veenendaal.

Even opladen buiten werktijd

Buiten werktijd ben ik graag ondernemend bezig. Ik werk aan eigen projecten en geniet samen met mijn vriend van leuke uitstapjes. Ik houd van bakken, sporten en gezellig uit eten gaan met vriendinnen. Dat opladen zorgt ervoor dat ik met frisse energie weer aan het werk ga.

Werken bij Attract Veenendaal

Lijkt het jou ook leuk om te werken bij Attract Veenendaal? Ben je benieuwd naar onze vacatures in Veenendaal en omgeving? Kom gerust eens langs, bel ons of bekijk de actuele vacatures op de website van Attract. Wie weet maken we binnenkort kennis, net zoals ik dat destijds deed.

Vacatures Werken bij Attract

Voordelen van werken via een uitzendbureau

01

Wekelijks uitbetaald

Jij kunt kiezen of je wekelijks of 4-wekelijks uitbetaald wilt worden.
02

Beroepskeuze

Via een uitzendbureau werken betekent dat je de flexibel bent om ervaring op te doen bij verschillende bedrijven als je nog niet weet "wat je later wilt worden".
03

Gelijke beloning

Als uitzendkracht verdien je hetzelfde salaris als je collega's die dezelfde hoeveelheid ervaring hebben en binnen dezelfde salarisschaal vallen. Ook heb je recht op toeslagen, zoals een onregelmatigheidstoeslag, een reiskostenvergoeding of overwerk. Het uitzendbureau houdt nooit geen geld in op je loon.

Daarnaast haal ik ook veel energie uit mijn team en de fijne sfeer bij Attract Veenendaal.

Luna