Als Accountmanager B2B ligt de groei van het bedrijf in jouw handen. Jij opent deuren, bouwt relaties en haalt nieuwe omzet binnen. Klanten doen zaken met mensen, niet met bedrijven en daarin maak jij het verschil met jouw gunfactor. Dankzij jouw energie groeit het netwerk en blijft de concurrentie een stap achter.
Je werkt voor een stabiele handelsorganisatie met tientallen jaren ervaring in een technische productmarkt. Denk aan een nuchter team, korte lijnen en een stevige positie in Nederland. Ze leveren snel, denken mee met klanten en staan bekend om kwaliteit en betrouwbaarheid.
Jij bent het gezicht naar buiten. Je zit bij bestaande klanten aan tafel en klopt aan bij nieuwe prospects. Je voelt feilloos aan waar kansen liggen en pakt ze ook. Gunfactor speelt een grote rol: klanten doen zaken met jóu.
Concreet houd jij je bezig met:
Jij zorgt voor beweging in de markt en jouw energie maakt direct verschil in omzet en positie.
Klaar om als Accountmanager B2B echt impact te maken? Solliciteer direct via de sollicitatiebutton. Wil je eerst meer weten? Bel, app of mail ons gerust via 0546 – 49 16 16, 06 – 46 37 26 25 of twente@attract.nl. We vertellen je graag meer.
Zo gaan wij te werk
Schrijf je in en wij doen de rest
Neem contact op met Susanne Muller.