Jij wilt geld verdienen én midden in de gezelligheid staan. Als medewerker evenementen werk je op de leukste feesten en events in Twente. De ene dag sta je op een festivalterrein, de andere dag help je bij een buurtfeest. Samen met je team bouw je alles op en maak je elk event compleet.
Naast je werk in het magazijn stap je met je collega’s in de bus en ga je op pad naar verschillende locaties. Daar bouw je alles op en zorg je dat het er strak bij staat. Na afloop breek je alles weer netjes af. Je werkt lekker actief, vaak buiten en altijd samen met leeftijdsgenoten. Geen standaard bijbaan, maar eentje waarin je echt wat meemaakt.
Tijdens je werk als medewerker evenementen:
Je werkt niet alleen voor je geld, maar ook voor de ervaring. Je komt op plekken waar anderen alleen een kaartje voor kopen. Ondertussen leer je nieuwe mensen kennen en werk je in een relaxte sfeer.
Je gaat werken bij een jong en dynamisch verhuurbedrijf dat bekend staat om zijn flexibiliteit en betrouwbare service in Twente en Salland. De organisatie levert complete feestverhuur voor zowel particulieren als bedrijven en heeft alles in eigen beheer: van springkussens tot evenementententen. Hier sta je midden in de evenementenwereld, werk je met een hecht team en krijg je volop kansen om jezelf te ontwikkelen binnen een groeiende sector.
Wil je meer weten over de functie van evenementen medewerker? Stel gerust je vragen, dat kan altijd! We kijken graag samen of deze bijbaan bij jou past. Stuur ons een appje of bel voor meer info. Liever mailen? Ook goed! We horen graag van je.
📱 06 – 46 37 26 25 ☎️ 0546 – 49 16 16 📧 twente@attract.nl
Zo gaan wij te werk
Schrijf je in en wij doen de rest
Neem contact op met Isabel Lodde.